Search
  • kindrustvogrosuplj

Velik uspeh grosupeljskih bokserašev na ATIBOX-u


Na najpomembnejši enkrat-letni razstavi nemških bokserjev imenovani ATIBOX, ki je bila letos v Sloveniji na Rogli 21. in 22. 05. 2016, kjer se je predstavilo skoraj 650 bokserjev, je med čudovitimi primerki pasme v odprtem razredu samcev zmagal nemški bokser iz vzreje našega člana, pes z rodovniškim imenom "Bomber v. Zoycik".


Bomber seveda ni le kostitucijsko čudovit predstavnik pasme, temveč je zdrav (HD-A1/A1, srce 0, spondiloza-0, oči 1A, zobje 1C) in z opravljenim slovenskim ZTP izpitom, ki ga je opravil v našem društvu s svojim lastnikom/vodnikom Tomotom Sokoličem.


Iskrene čestitke vzreditelju in lastniku!

45 views

NOVO

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now