Search
  • kindrustvogrosuplj

Pričakovano leglo sibirskih haskijevVzrediteljica Kaja Jerlah pričakuje leglo lepih in delovnih sibirskih huskijev konec avgusta 2018.


Oče: LA DAM LATEA DARK MIDNIGHT DREAM (Darko) je zelo uspešen razstavni pes.

Mati: NERA'S TOUCH OF LOVE STAR (Star) je izjemno poslušna psička, ki obožuje tako vleko kot tudi vaje poslušnosti. V KD Grosuplje je med vsemi psi naših članov, ki so opravljali A izpit v letu 2015, opravila A izpit najbolje, in to z odliko. V našem društvu pa je uspešno opravila tudi izpit BBH.


Oba starša ustrezata pasemskemu standardu in sta stabilnega karakterja. Imata pregledane kolke in narejen DNK profil, mati legla pa ima še pregledane oči ter je celo testirana za genetski obolenji značilni za to pasmo XL PRA (X - vezana napredujoča atrofija mrežnice) in GM 1 (gangliozidoza 1), na kateri je obe negativna (oba gena sta nemutirana), kar pomeni, da njeni potomci ne morejo zboleti za nobeno od obeh omenjenih bolezni.


Pričakujejo zdrave in stabilne mladičke, ki bodo pred odhodom v nov dom čipirani, cepljeni, prosti zajedavcev in dobro socializirani.


Kontakt: Kaja Jerlah 051812769 (kličite v popoldanskem času) kaja.jerlah@gmail.com

112 views

NOVO

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now