VIDNEJŠI USPEHI DRUŠTVA IN ČLANOV

2019

- RALLY OBEDIENCE:

Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile: V SKUPNEM SEŠTEVKU 2.mesto

 

(foto: Mirjam Pušnik)

  • RO 

    • KD KAMNIK,  12.5.2019: Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 1. mesto

  • RO

    • KD STORŽIČ, ​9.6.2019: Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 2. mesto

  • RO

    • KD DOMŽALE, 1.9.2019: ​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 1. mesto

  • RO

    • KD OBALA. 15.9.2019: ​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 2. mesto

  • DRŽAVNA TEKMA V SLEDENJU 28.9.2019

    • FPR1 ​

      • VIDMAR MATIC IN TRIŠA, 13. mesto

      • ŽEŽELJ MARIO IN ERON FORCE CANINA, 11. mesto

      • FOKAVEC FRANC IN KAN' DU PAYS DES SONGES', 17.mesto

    • FPR3

      • IVA VIRANT IN ATER ALPHA SPIRIT, 11. mesto​

    • IGP FH

      • MIRO KOLAR IN RENA DIVJAJAGA, 4. mesto​

      • IVA VIRANT IN OZZY

  • RO

    • ŠKD KRIM, 29.9.2019: ​​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 6.mesto

  • RO

    • KD NOVA GORICA 13.10.2019: ​​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile

  • DRŽAVNA TEKMA V SLEDENJU 19. in 20.10.2019

    • FPR1​

      • VIDMAR MATIC IN TRIŠA, 11. mesto

      • ŽEŽELJ MARIO IN ERON FORCE CANINA

      • ŠTUCIN IRIS IN DON CRVENI MAYESTOSO, 12. mesto

    • FPR3

      • IVA VIRANT IN ATER ALPHA SPIRIT, 4. mesto

    • IGP FH

      • MIRO KOLAR IN RENA DIVJAJAGA, 2. mesto​

      • IVA VIRANT IN OZZY, 4. mesto

  • RO

    • KD DUPLICA, 27.10.2019: ​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 9. mesto​​

  • DRŽAVNA TEKMA V SLEDENJU

    • FPR1​

      • ŽEŽELJ MARIO IN ERON FORCE CANINA, 5. mesto

      • VIDMAR MATIC IN TRIŠA, 20. mesto

    • FPR3

      • IVA VIRANT IN ATER ALPHA SPIRIT, 8. mesto

    • IGP FH

      • IVA VIRANT IN OZZY, 5. mesto

      • MIRO KOLAR IN RENA DIVJAJAGA, 7. mesto​

2018:

  • Ekipni državni podprvaki v sledenju,

  • Iva Virant 2. v skupnep seštevku v sledenju,

  • Kolar Miro 3. v skupnem seštevku v sledenju,

  • Iva Virant in Ater Alpha spirit 4. v skupnem seševku v sledenju.

2017:

  • RO Kamnik, 28. 05. 2017: Anja Gluvić in Mia 3. mesto v RO1

  • RO Storžič, 11. 06. 2017: Anja Gluvić in Mia 3. mesto v RO1

  • 1. Državna preizkušnja v sledenju v Ribnici, 15. in 16. 09. 2017: Jože Kohek in Alfa Leomegy 3. mesto v FPr1

  • RO Ljubljana, 29. 10. 2017: Anja Gluvić in Mia 1. mesto v RO1

  • 3. Državna preizkušnja v sledenju na Ptuju, 03. in 04. 11. 2017: Iva Virant in Ozzy 1. mesto v FPr3, Miro Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto v IPO FH

  • Certifikat odličnosti v RO: Anja Gluvić in Mia v RO1

  • 4. državna preizkušnja v sledenju v Ajdovščini, 17. in 18. 11. 2017: Iva Virant in Ozzy 2. mesto v FPr2, Miro Kolar in Rena Divjajaga 2. mesto v IPO FH

  • Sledarsko posamično tekmovanje: Iva Virant in Ozzy 2. mesto FPr 3, Miro Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto IPO FH

  • Sledarsko ekipno tekmovanje: KD Grosuplje 3. mesto v državi
    Ekipa (po abecednem redu): Barbara Horvat, Edvard Vrenčur, Iva Virant, Jože Kohek, Miro Kolar
    Vodja ekipe: Brane Puš

 

2016:

  • RO Ljubljana, 08. 05. 2016: Iva Virant in Ozzy 3. mesto v RO1

  • RO Duplica, 05. 06. 2016: Barbara Horvat in Praetorium Latobicorum's Daisy 3. mesto v RO2

  • Hundetag Baden, Avstrija, liga Pro Plan, 05. 06. 2016: Anja Gluvić in Mia 1. mesto skoki v vodo majhni psi

  • Svetovno prvenstvo v sledenju v Ukrajini (FCI IPO-FH WC 2016), 07. - 10. 04. 2016: Miro Kolar in Rena Divjajaga 14. mesto (edini pozitiven tekmovalec slovenske reprezentance)

  • KD Grosuplje je prejelo Srebrno priznanje Občine Grosuplje 2016

  • Flyingdogs, 11. 09. 2016: Anja Gluvić in Mia 1. mesto skoki v vodo nižje zaletišče, Barbara Horvat in Ilona chessy z Vlčích luk 2. mesto hitrostno plavanje

  • RO Grosuplje, 02. 10. 2016: Barbara Horvat in Praetorium Latobicorum's Daisy 3. mesto v RO2

  • 3. Državna preizkušnja v sledenju na Goričkem, 21. in 22. 10. 2016: Miroslav Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto po programu IPO FH

  • CACT LP-P Nova gorica 2016, 22. 10. 2016: Barbara Horvat in Heidi Angels of Baranya 2. mesto in R.CACT (vse točke in 1. nagradni razred)

  • 4. Državna preizkušnja v sledenju na Ptuju, 04. in 05. 11. 2016: Miroslav Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto po programu IPO FH, Iva Virant in Ozzy 2. mesto po programu FPr 3

  • Sledarsko posamično tekmovanje: Miro Kolar in Rena Divjajaga 2. mesto IPO FH, Iva Virant in Ozzy 3. mesto FPr 3

  • Sledarsko ekipno tekmovanje: KD Grosuplje 1. mesto v državi
    Ekipa (po abecednem redu): Edvard Vrenčur, Iva Virant, Jože Kohek, Marjan Balant, Matej Dimec, Miroslav Kolar
    Vodja ekipe: Brane Puš

  • Dog Diving Turnier Gradec (Graz), Avstrija, liga Pro Plan, 05. 11. 2016: Anja Gluvić in Mia 3. mesto skoki v vodo majhni psi

  • Dog Diving European Championship, Gradec (Graz), Avstrija, 06. 11. 2016: Anja Gluvić in Mia 2. mesto skoki v vodo majhni psi ter vice evropska prvakinja med majhnimi psi

 

2015:

  • RO Grosuplje, 04. 10. 2015: Barbara Horvat in Praetorium Latobicorum's Daisy 3. mesto v RO2

  • RO ekipno tekmovanje: KD Grosuplje 3. mesto v državi
    Ekipa (po abecednem redu): Barbara Horvat, Sara Petrovič, Sandi Šircelj

  • Sledarsko ekipno tekmovanje: KD Grosuplje 2. mesto v državi
    Ekipa (po abecednem redu): Iva Virant
    Vodja ekipe: Brane Puš

 

2014:

  • RO Velenje, 02. 02. 2014: Barbara Horvat in Kala 3. mesto v RO3

  • RO Grosuplje, 11. 05. 2014: Barbara Horvat in Kala, 3. mesto v RO4

  • Flyingdogs, 14. 09. 2014: Anja Gluvić in Mia 1. mesto skoki v vodo nižje zaletišče

2007:

  • RO Krim, 2007: Sonja Obolnar in Tara Štimpel 1. mesto v RO1 (hkrati sta opravljali izpit; vse točke)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now