VIDNEJŠI USPEHI DRUŠTVA IN ČLANOV

2020

- DRŽAVNA TEKMOVANJA RALLY OBEDIENCE:

  • KD Kamnik

    • RO 1

      • Tadeja in Kira, 5.mesto

    • RO 2

      • Mirjam in Iksi pa sta opravili izpit iz RO2 in osvojili 5.mesto

  • RO 4fun, KD Duplica

 

2019

- DRŽAVNO TEKMOVANJE V SLEDENJU:

V skupni razvrstitvi smo dosegli ekipno 2. mesto

Posamično:

IGP FH:

Miro Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto

Iva Virant in Ozzy 4. mesto

FPr3

Iva Virant in Ater Alpha Spirit 6. mesto

FPr1

Mario Žeželj in Eron Force Canina 8. mesto

Matic Vidamr in Triša 14. mesto

- RALLY OBEDIENCE:

Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile: V SKUPNEM SEŠTEVKU 2.mesto

  • RO 

    • KD KAMNIK,  12.5.2019: Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 1. mesto

  • RO

    • KD STORŽIČ, ​9.6.2019: Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 2. mesto

  • RO

    • KD DOMŽALE, 1.9.2019: ​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 1. mesto

  • RO

    • KD OBALA. 15.9.2019: ​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 2. mesto

  • DRŽAVNA TEKMA V SLEDENJU 28.9.2019

    • FPR1 ​

      • VIDMAR MATIC IN TRIŠA, 13. mesto

      • ŽEŽELJ MARIO IN ERON FORCE CANINA, 11. mesto

      • FOKAVEC FRANC IN KAN' DU PAYS DES SONGES', 17.mesto

    • FPR3

      • IVA VIRANT IN ATER ALPHA SPIRIT, 11. mesto​

    • IGP FH

      • MIRO KOLAR IN RENA DIVJAJAGA, 4. mesto​

      • IVA VIRANT IN OZZY

  • RO

    • ŠKD KRIM, 29.9.2019: ​​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 6.mesto

  • RO

    • KD NOVA GORICA 13.10.2019: ​​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile

  • DRŽAVNA TEKMA V SLEDENJU 19. in 20.10.2019

    • FPR1​

      • VIDMAR MATIC IN TRIŠA, 11. mesto

      • ŽEŽELJ MARIO IN ERON FORCE CANINA

      • ŠTUCIN IRIS IN DON CRVENI MAYESTOSO, 12. mesto

    • FPR3

      • IVA VIRANT IN ATER ALPHA SPIRIT, 4. mesto

    • IGP FH

      • MIRO KOLAR IN RENA DIVJAJAGA, 2. mesto​

      • IVA VIRANT IN OZZY, 4. mesto

  • RO

    • KD DUPLICA, 27.10.2019: ​Mirjam Pušnik in ​Xi-Chi di Monte Gentile, 9. mesto​​

  • DRŽAVNA TEKMA V SLEDENJU

    • FPR1​

      • ŽEŽELJ MARIO IN ERON FORCE CANINA, 5. mesto

      • VIDMAR MATIC IN TRIŠA, 20. mesto

    • FPR3

      • IVA VIRANT IN ATER ALPHA SPIRIT, 8. mesto

    • IGP FH

      • IVA VIRANT IN OZZY, 5. mesto

      • MIRO KOLAR IN RENA DIVJAJAGA, 7. mesto​

  • DRŽAVNA TEKMA V SLEDENJU 16. in 17.11.2019

    • FPR1​

      • ​MARIO ŽEŽELJ IN ERON FORCE CANINA, 5.mesto​
      • VIDMAR MATIC IN TRIŠA, 10. mesto​

    • FPR3

      • IVA VIRANT IN ATER ALPHA SPIRIT, 5. mesto

    • IGP FH

      • IVA VIRANT IN OZZY, 4. mesto

      • MIRO KOLAR IN RENA DIVJAJAGA

2018:

  • Ekipni državni podprvaki v sledenju,

  • Iva Virant 2. v skupnep seštevku v sledenju,

  • Kolar Miro 3. v skupnem seštevku v sledenju,

  • Iva Virant in Ater Alpha spirit 4. v skupnem seševku v sledenju.

2017:

  • RO Kamnik, 28. 05. 2017: Anja Gluvić in Mia 3. mesto v RO1

  • RO Storžič, 11. 06. 2017: Anja Gluvić in Mia 3. mesto v RO1

  • 1. Državna preizkušnja v sledenju v Ribnici, 15. in 16. 09. 2017: Jože Kohek in Alfa Leomegy 3. mesto v FPr1

  • RO Ljubljana, 29. 10. 2017: Anja Gluvić in Mia 1. mesto v RO1

  • 3. Državna preizkušnja v sledenju na Ptuju, 03. in 04. 11. 2017: Iva Virant in Ozzy 1. mesto v FPr3, Miro Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto v IPO FH

  • Certifikat odličnosti v RO: Anja Gluvić in Mia v RO1

  • 4. državna preizkušnja v sledenju v Ajdovščini, 17. in 18. 11. 2017: Iva Virant in Ozzy 2. mesto v FPr2, Miro Kolar in Rena Divjajaga 2. mesto v IPO FH

  • Sledarsko posamično tekmovanje: Iva Virant in Ozzy 2. mesto FPr 3, Miro Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto IPO FH

  • Sledarsko ekipno tekmovanje: KD Grosuplje 3. mesto v državi
    Ekipa (po abecednem redu): Barbara Horvat, Edvard Vrenčur, Iva Virant, Jože Kohek, Miro Kolar
    Vodja ekipe: Brane Puš

 

2016:

  • RO Ljubljana, 08. 05. 2016: Iva Virant in Ozzy 3. mesto v RO1

  • RO Duplica, 05. 06. 2016: Barbara Horvat in Praetorium Latobicorum's Daisy 3. mesto v RO2

  • Hundetag Baden, Avstrija, liga Pro Plan, 05. 06. 2016: Anja Gluvić in Mia 1. mesto skoki v vodo majhni psi

  • Svetovno prvenstvo v sledenju v Ukrajini (FCI IPO-FH WC 2016), 07. - 10. 04. 2016: Miro Kolar in Rena Divjajaga 14. mesto (edini pozitiven tekmovalec slovenske reprezentance)

  • KD Grosuplje je prejelo Srebrno priznanje Občine Grosuplje 2016

  • Flyingdogs, 11. 09. 2016: Anja Gluvić in Mia 1. mesto skoki v vodo nižje zaletišče, Barbara Horvat in Ilona chessy z Vlčích luk 2. mesto hitrostno plavanje

  • RO Grosuplje, 02. 10. 2016: Barbara Horvat in Praetorium Latobicorum's Daisy 3. mesto v RO2

  • 3. Državna preizkušnja v sledenju na Goričkem, 21. in 22. 10. 2016: Miroslav Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto po programu IPO FH

  • CACT LP-P Nova gorica 2016, 22. 10. 2016: Barbara Horvat in Heidi Angels of Baranya 2. mesto in R.CACT (vse točke in 1. nagradni razred)

  • 4. Državna preizkušnja v sledenju na Ptuju, 04. in 05. 11. 2016: Miroslav Kolar in Rena Divjajaga 3. mesto po programu IPO FH, Iva Virant in Ozzy 2. mesto po programu FPr 3

  • Sledarsko posamično tekmovanje: Miro Kolar in Rena Divjajaga 2. mesto IPO FH, Iva Virant in Ozzy 3. mesto FPr 3

  • Sledarsko ekipno tekmovanje: KD Grosuplje 1. mesto v državi
    Ekipa (po abecednem redu): Edvard Vrenčur, Iva Virant, Jože Kohek, Marjan Balant, Matej Dimec, Miroslav Kolar
    Vodja ekipe: Brane Puš

  • Dog Diving Turnier Gradec (Graz), Avstrija, liga Pro Plan, 05. 11. 2016: Anja Gluvić in Mia 3. mesto skoki v vodo majhni psi

  • Dog Diving European Championship, Gradec (Graz), Avstrija, 06. 11. 2016: Anja Gluvić in Mia 2. mesto skoki v vodo majhni psi ter vice evropska prvakinja med majhnimi psi

 

2015:

  • RO Grosuplje, 04. 10. 2015: Barbara Horvat in Praetorium Latobicorum's Daisy 3. mesto v RO2

  • RO ekipno tekmovanje: KD Grosuplje 3. mesto v državi
    Ekipa (po abecednem redu): Barbara Horvat, Sara Petrovič, Sandi Šircelj

  • Sledarsko ekipno tekmovanje: KD Grosuplje 2. mesto v državi
    Ekipa (po abecednem redu): Iva Virant
    Vodja ekipe: Brane Puš

 

2014:

  • RO Velenje, 02. 02. 2014: Barbara Horvat in Kala 3. mesto v RO3

  • RO Grosuplje, 11. 05. 2014: Barbara Horvat in Kala, 3. mesto v RO4

  • Flyingdogs, 14. 09. 2014: Anja Gluvić in Mia 1. mesto skoki v vodo nižje zaletišče

2007:

  • RO Krim, 2007: Sonja Obolnar in Tara Štimpel 1. mesto v RO1 (hkrati sta opravljali izpit; vse točke)

NOVO

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now